St. Giles Vancouver Dil Okulu

Amerika'nın kuzeyinde Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyaletinde, Kanada'nın en güney batısında bulunan ve aynı zamanda ülkenin en büyük şehri olan, dünyanın bir çok yerinden farklı bir çok etnik gruba ev sahipliği yapan oldukça kozmopolit bir şehir olan, 150'den fazla etnik grubun bir arada ve özgürce yaşayabildiği, yaklaşık nüfusu 2 milyon 300 bin olan ve nüfusunun büyük çoğunluğunu Asyalıların oluşturduğu Vancouver şehrinde, şehrin oldukça merkezi bir noktasında 2006 yılından beri eğitim vermektedir.

@admin' tarafından5 ay önce eklendi209

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı http://www.eduvizyon.com

St. Giles Vancouver

St. Giles Vancouver

St. Giles Vancouver dil okulu, oldukça merkezi bir konumda tek katlı ve ferah bir binada, Vancouver şehrinin en canlı ve dinamik noktalarından olan iş bölgesinde popüler bir alanda ve Stanley Park, muhteşem şehir limanı ve ana alışveriş ve eğlence bölgelerine kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıkta bulunmaktadır. 2012 yılında yenilenen okul binası son eğitim kaynakları ve tesisler ile profesyonel ve geniş bir havaya sahip olmuştur. Okul oldukça butik bir yapıdadır okulun 170 öğrenci kapasitesi ve 17 sınıf vardır. Sınıfların %75 lik ksımında beyaz tahta teknolojisi kullanılmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirebilecekleri ücretsiz Wi-Fi imkanı, ve öğrencilerin vakit geçirebilcekleri küçük bir kafeterya bulunmaktadır.

Vancouver hem farklı kültürlerden birçok kişiye ev sahipliği yapması hem de bir liman şehri olması bakımından kendinizi oldukça samimi bir ortamda hissetmenizi sağlayacaktır. Vancouver'a geldiğiniz ilk andan itibaren dost canlısı ve misafirperver halkı sizi kucaklamak için hazır bekliyor olacak. Vancouver'ın iklimi de sanki bunun bir yansıması gibidir. Kentte diğer Kanada şehirlerine göre daha ılıman bir iklim görülmektedir. Ayrıca Kanada'da gezilecek ve görülecek oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Park ve bahçeleri gezip gördükten sonra kentte bulunan birçok müze ve galeriyi de mutlaka görmelisiniz.

St. Giles Vancouver Dil Okulu, okula eğitim almaya gelen herkes için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

Okul oldukça modern bir binada eğitim vermekte ve sınıflarda akıllı tahta, projeksiyon gibi teknolojik imkanlar sunmaktadır. Şehrin tam merkezinde bulunan St Giles Vancouver, iş merkezleri bölgesinde, , geniş bir alana sahip Stanley parkı, alışveriş merkezlerin ve müze, tiyatro gibi birçok outdoor aktiviteye yalnızca yürüyüş mesafesindedir.. Modern şehir hayatı ve doğal park alanlarının tam kalbinde yer alan St Giles Vancouver'da öğrenciler İngilizce eğitimleri süresince sosyal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacaklardır.

St. Giles Vancouver Dil Okulu farklı bir çok kurs programı sunmaktadır. Bu kurslardan bazıları; genel ve yoğun İngilizce programları, üniversite ve dil sınavlarına hazırlık kursları, mesleki İngilizce eğitimidir. Ayrıca okulda finans, insan kaynakları gibi mesleki dallarda da İngilizce eğitim verilmektedir. Okul konaklama seçeneği olarakta öğrencilere farklı imkanlar sunmaktadır. Dileyenler aile yanı konaklamasını tercih edebilir, bir diğer seçenek ise yurt konaklamasıdır. Her iki seçenekte sizi oldukça tatmin edecektir.


İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !