LSI Londra Dil Okulu

LSI Londra Dil Okulu 16 yaş üstüne eğitim vermekte olup, Londra’da iki şubesi bulunmaktadır. LSI Londra Central Dil Okulu ve LSI Londra Hampstead Dil Okulu şubelerinde genel İngilizce, Business İngilizce ve sınava hazırlık programları arasında da TOEFL, IELTS ve TOEIC programları yer almaktadır.

@admin' tarafından7 ay önce eklendi321

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı http://www.eduvizyon.com

LSI Londra Central Dil Okulu

LSI Londra Central Dil Okulu

Oxford Street bölgesine birkaç dakikalık mesafede olan okul Londra’nın merkezindedir. Okul etrafından fazlaca bulunan cafeterya, barlar öğrencinin vakit geçirebileceği ortamları oluşturmaktadır.

Okulda tam donanımlı sınıfların yanı sıra ücretsiz internet erişiminin bulunması ise öğrenciler için önemli bir avantajdır. Okul kafeterya, kütüphane ve bilişim salonuyla öğrencilerin ihtiyaca karşılanmaktadır.

Okul konaklama modelleri arasında ise yurt tipi konaklama ve aile yanı konaklama bulunmaktadır.

LSI London Central Dil Okulu Video

LSI Londra Hampstead Dil Okulu

LSI Londra Hampstead Dil Okulu

LSI Londra Dil Okulunun bir diğer şubesi olan Londra Hampstead Dil Okulu Londra merkezine yalnızca birkaç dakikalık uzaklıktadır. İki şube arası uzaklık ise yalnızca 15 dakikadır. Şehrin önemli merkezlerinden olan Hampstead da bulunan okul özellikle şehir merkezinin gürültüsünden uzak eğitim almak isteyen öğrencilerin tercihi oluyor. Sakinliği ve duruluğu ile dikkat çeken şehir yeşillik üzerine kuruludur.

LSI Londra Hampstead Dil Okulu

LSI Londra Dil Okulları

Sınavlara hazırlık için eğitim alınabilecek okulda aynı zamanda genel İngilizce ya da İş İngilizcesi gibi programlarda tercih edebilirsiniz. Okulu tercih eden kişilerin konaklama modeli ise yurt tipi, aile yanı ya da paylaşmalı apartman dairesi konaklama modelleri olmaktadır. Bu modeller arasından hangisinin tercih edileceği tamamen öğrenci inisiyatifinde olan bir durumdur. Öğrenci yurt tipi konaklama modelini ya da aile yanı konaklama modelini tercih ettiğinde sabah ve akşam yemekleri karşılanmaktadır. Ancak paylaşmalı apartman dairesi konaklamasını tercih ettiğinde sabah ve akşam yemekleri de öğrencinin sorumluluğunda olmaktadır.

İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !