Küçük bir Ada. Büyük Olanaklar : Malta Seni Bekliyor !

Malta adası Avrupa'nın güney kısmında, Akdeniz'in tam ortasında yer almaktadır. Malta , Avrupa Birliğinin İngilizce konuşan bir üyesidir. Malta'da irili ufaklı 60 kadar dil okulu bulunmaktadır. Her  yıl binlerce kişi Malta'ya dil eğitimi yada Turistik amaçlı gitmektedir.

@admin' tarafından7 ay önce eklendi1.7 B

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı http://www.eduvizyon.com

Malta Hakkında

Malta Hakkında

1964 yılında bağımsızlığına kavuşan Malta'da 1974 yılında Cumhuriyet ilan edildi ve 1979 yılında da askeri üsler boşaltıldı. Ülke ekonomisini başarı ile geliştiren Malta 2004 yılında Avrupa Birliği'ne kabul edildi. Bugün Malta, yabancı dil olarak İngilizce (EFL) eğitimi konusunda en yüksek standartlar sunan gelişen bir adadır.

Malta'da Yaşam ve İklim

Dört bir yanı Akdeniz'le çevrili Malta kıyıları, elverişli ikliminin tadını çıkartmak isteyen milyonlarca ziyaretçiyi kendine çeker. Yaşam şartları konusunda dünyanın en iyi ikinci ülkesi olarak değerlendirilen Malta'nın yaz aylarında günlük ortalama 12 saat güneşli bir havaya sahip olması da adayı öğrenim için mükemmel bir yer yapar. Sıcak yazların ve ılıman kışların egemen olduğu ada her zaman canlı ve hareketlidir.


Malta'da yaz ayları sıcak ve güneşli olup daha çok keyifli plaj etkinlikleri için elverişlidir. Kış mevsimi genelde kısa, rüzgarlı ve ara sıra yağışlıdır. Öte yandan ilkbahar, ada tabiatının bütün güzelliklerini ortaya çıkarır, oldukça cazip gece hayatını canlandırır ve muhtemelen ülkeyi ziyaret etmek için yılın en iyi mevsimidir. 

Yıllık yağış miktarı düşük, ortalama 568 milimetre civarındadır ve bu da açık hava aktiviteleri konusunda daha fazla olanak sağlar. Adanın sunduğu açık hava ve iç mekan aktivite olanakları, enerji veren ve keyifli iklimi ile tamamlanmaktadır....

Malta Nerededir ?

Malta Nerededir ?

Böyle bir başlık olur mu demeyin. Google'da Malta diye arama yaptığınızda bu öbek kelimeyi yani '' Malta Nerede ' kelimesini göreceksiniz.

Ve gelelim Malta Nerede? Bir dünya atlası açın ya da Internet üzerinden bir dünya haritası üzerinde Malta için bakın. Sonuç olarak kendinizi sadece küçük bir nokta ile karşı karşıya bulacaksınız! Evet bu doğru. Bu küçük yer Malta.. Kelimenin tam anlamıyla bir gözünüzü kısarak bakmanız gerekecek Malta adasının nerede olduğunu görebilmek için, ama Malta’yı bilenler haritaya bakınca orayı çok özleyecekler. Hatta bazı haritalarda Malta adası hiç görünmüyor.


Malta Haritası

Malta Haritası

Merak edenler olursa Malta haritası ...

Malta dil okulları

Malta dil okulları

Malta dil okullarına buradan ulaşabilirsiniz. Ama merak edenler için en çok bilinen ve en iyi malta dil okulları arasında EC malta dil okulu, Chamber college malta dil okulu, NSTS malta dil okulu, ESE malta dil okulu, Am malta dil okulu, Link malta dil okulu....vs olarak sıralama yapmak mümkündür. 

Malta dil okulları hakkında kapsamlı bilgiler için aşağıda ki siteleri ziyaret edebilirsiniz.

- Malta eğitim

- Malta dil okulları

Malta dil okulu fiyatları

Malta dil okulu fiyatları

Malta dil okullarının fiyatları incelendiğinde ortalama 8 haftadan başlayarak fiyatların verilmesi dikkatinizi elbet çekmiştir. Bunun sebebi 4 haftalık bir eğitim + konaklama dahil fiyat ile 8 hafta eğitim + konaklama fiyatının arasında  kayda değer bir farkın olmamasıdır. 

Malta dil okulları genellikle her şey dahil paket fiyatları öğrencilerine sunarlar. Eh tabi ki tavsiyemiz daha fazla ödememek adına sizinde böyle bir paketi tercih etmeniz olacaktır.

Bir kaç Malta dil okulunun paket fiyatları şu şekildedir. Aşağıdaki Malta dil okulu fiyatlarına eğitim ve konaklama ücretleri dahil edilmiştir. Eğitim haftada 20 ders şeklindedir.

Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa 

ISTANBUL: 0 212 543 58 06ANKARA : 0 312 999 70 76BEŞİKTAŞ : 0 212 258 84 88  KOCAELİ : 0 262 323 0041 numaralı telefonlardan daha fazla bilgi alabilirsiniz.


EC Malta dil okulu paket fiyatları 2017

8 Hafta Eğitim : 2756 €

Chamber College Malta dil okulu paket fiyatları 2017

8 Hafta Eğitim : 1890 €

Club Class Malta dil okulu  paket fiyatları

 9 hafta 1950 €

Malta Dil Okullarının 2017 fiyatları için http://www.eduvizyon.com/malta-dil-okullari-fiyatlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Malta Gece Hayatı

Malta Gece Hayatı

Evet bu konu da çok arananlar listesinde. Yani ne kadar da öğrenciler Malta'da ingilizce eğitimi için gitmek isteseler de ilk sorulan sorulardan birisi hiç şüphesi Malta gece hayatı nasıldır.

Malta küçük bir ülke ama Avrupa'da km başına en yoğun nüfus bu adada yaşıyor. Km'ye 1350 kişi düşüyor :) Bu duruma göre de dünyanın aslında 7. en kalabalık ülkesi ünvanını elinde tutuyor.

Gece hayatı daha çok Paceville  bölgesinde ki bar, gece klupleri veya eğlence mekanlarında... Mekanlar neredeyse her gece dolu. Bazı gece klüplerinin şöhreti dünyaca ünlü... 

Footloose Fun Bar, Shadow Lounge , Level 22 , Bar Celona Lounge , Hugo’s Lounge, Sky Club, Havana Club ve Fuego Salsa Barı ...vb yerler sayılabilir. 

Türkiye'de ki gibi damsız girilmez felan gibi bir durum söz konusu değildir. İnsanlar eğlenirken kendilerini kaybedebiliyorlar. Malesef dağıtan çok fazla Türk'ü de burada görebilirsiniz. Özelikle Alkol aldıktan sonra sağa sola küfürler savuran gençlerimiz ( lütfen siz yapmayın )

Daha sade ve keyifli bir şeyler yapmak istereniz Gece tekne turları var. Mutlaka katılın derim.

Ayrıca 16 hafta üzerinde bir eğitim için Malta'ya gidiyorsanız schengen vizeniz Multi olacaktır. Bu diğer ülkelere de malta vizeniz ile rahatlıkla giriş çıkış yapabilirsiniz ( kesin bilgi yayın bunu )

Eeee başka

Eeee başka

Malta 'da eğitim konusunda daha fazla bilgisi istiyorsanız beni makul olan satlerde aramaktan çekinmeyin. Size cep numaramı vereyim ( Tunçağ : 0 535 712 07 90 )

Ayrıca aşağıda ki ofislerimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz...

ISTANBUL: 0 212 543 58 06

ANKARA : 0 312 999 70 76

BEŞİKTAŞ : 0 212 258 84 88

KOCAELİ : 0 262 323 0041Şimdiden hepinize keyifli ve başarılı bir Malta deneyimi dilerim.

Tunçağ

İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !