İngiltere Yaz Okulları

İngiltere 85 yaz okuluyla yerli ve yabancı öğrencileri ağırlamaktadır. Yaz okulunda hem güzel vakit geçirilmekte, hem İngiltere keşfedilmekte, hem de İngilizce geliştirilmektedir.

@admin' tarafından7 ay önce eklendi517

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı http://www.eduvizyon.com

İngiltere Yaz Okulu Eğitim Programı

İngiltere Yaz Okulu Eğitim Programı

İngiltere yaz okulu programlarında öğrenciler sınıflara yaş grupları ve bilgi düzeylerine göre sınıflandırılmaktadır. Yaz okulunda haftalık olarak 15 – 20 saat ders verilmekte olup, eğitim programı kahvaltı sonrasında başlamakta ve öğle yemeğine kadar sürmektedir.

Öğrencilere dil eğitimi süresince eğitim verilmekte olup, aktivite saatlerinde öğrenciler öğrendikleri İngilizceyi kullanarak, pratiklerini geliştirmiş olurlar.


İngiltere Yaz Okulu Aktiviteler

İngiltere Yaz Okulu Aktiviteler

Yaz okullarında aktiviteler dil eğitiminden sonraya kalan sürede yapılmaktadır. İngiltere yaz okullarında yapılan aktiviteler için öğrencilere çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Öğrencilere sunulan seçeneklerden öğrenciler seçim yapar ve yaptıkları seçime göre aktiviteye katılırlar.

Bu aktiviteler basketbol, voleybol, tenis, yüzme v e binicilik gibi aktiviteler olabilir. Spor faaliyetlerinin yanı sıra sanatsal aktivitelerde yapılan aktiviteler arasında yerini almaktadır. Müzik, resim gibi aktiviteler ile öğrenciler sanatsal açıdan da güzel vakit geçirmektedir.


İngiltere Yaz okullarında Geziler

İngiltere Yaz okullarında Geziler

Yaz okulunda yapılan en güzel aktivitelerden bir tanesi ise gezilerdir. Geziler ile öğrenciler İngiltere’nin ünlü ve güzel yerlerine getirilerek gezip eğlenmeleri sağlanmaktadır. Popüler kentler haricinde tarihi kentlere de götürülerek öğrencilerin kültür seviyelerinin artması sağlanmaktadır.

Okulların bir gezi programı bulunmaktadır. Ancak öğrencilerin taleplerinin fazla olması halinde ise öğrencilerin istedikleri yerlere de gezi düzenlenmektedir.


İngiltere Konaklama

İngiltere Konaklama

İngiltere de yaz okuluna giden öğrenciler için iki şekilde konaklama modeli sunulmaktadır. İngiltere’de sunulan konaklama modellerinin başında yurt tipi ve pansiyon tipi konaklama gelmektedir. Ancak bu konaklama modelinin haricinde aile yanı konaklama da öğrencilerin tercih ettiği konaklama modelleri arasında yer almaktadır. Bu üç konaklama modelinde de öğrenciler en fazla 2 kişilik odalarda kalmakta olup öğrencilerin günlerini güzel geçirmesi sağlanmaktadır.

İngiltere Yaz Okullarına Nasıl Katılabilirim ?

İngiltere Yaz Okullarına Nasıl Katılabilirim ?

İngiltere'de yaz okullarının programları hakkında bilgi almak istiyorsanız vakit geçirmeden bizlere aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


ISTANBUL: 0 212 543 58 06

ANKARA : 0 312 999 70 76

BEŞİKTAŞ : 0 212 258 84 88

İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !