İngiltere Dil Okulları

İngilizce eğitiminin alınabileceği en güzel yer şüphesiz ki İngilizcenin ana vatanı İngiltere’dir. İngilizceyi merkezinde öğrenecek olan öğrenci dili ana dili gibi konuşacaktır.

@admin' tarafından7 ay önce eklendi948

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı http://www.eduvizyon.com

Siz de İngiltere'de ingilizce öğrenmek istemez misiniz ?

İngiltere Dil Eğitim Sistemi

İngiltere Dil Eğitim Sistemi

İngiltere dil eğitim sistemine göre dil eğitimi haftada 15 saat ile 20 saat arasında verilmektedir. Dil eğitimi için ortalama 16 yaş üstü öğrenciler tercih sebebi olmaktadır. Bazı okullar yalnızca 16 yaş üstü öğrenciler diye belirtse de, bazı okullar 16 – 70 yaş arası öğrenciler şeklinde bir aralık vermektedir.

Okuldan okula değişkenlik gösterse de İngiltere dil okulundaki sınıflar genel olarak 8 ile 16 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Eğitim kalitesinin daha başarılı olması için sınıflar genel olarak evrensel oluşturulmakta ve öğrencilerin farklı kültürlerle tanışması sağlanmaktadır.

İngilizce Program İçerikleri

İngilizce Program İçerikleri

İngilizce dil eğitimi okullarda farklı programlar altında verilmektedir. Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce olarak verilen dil eğitimi aynı zamanda öğrencilere sınav hazırlık aşamasında da verilmektedir. TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık için verilen İngilizce eğitim öğrencilerin sınava iyi şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca mesleki İngilizcede mühendislik ve tıp gibi meslekleri gereği İngilizce bilmesi gereken kişiler tarafından tercih edilmektedir.

İngiltere’de Yaşam ve Çalışma Koşulları

İngiltere’de Yaşam ve Çalışma Koşulları

İngiltere birçok İngilizce eğitimi alınabilecek olan ülkeye kıyasla pahalı bir ülke olduğundan tercih edilmez gibi düşünse de, Türkiye’ye yakın olmasından dolayı Türk öğrenciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

İngiltere öğrencilere çalışma imkânı da sağlamaktadır. 11 aydan daha fazla dil eğitimi alan öğrenciler için çalışma imkânı tanıyan İngiltere, dil eğitimi öğrencilerine haftalık 10 saat yarı zamanlı çalışma hakkı tanınmaktadır. Öğrenciler çalışırlarken hem para kazanarak, masraflarını karşılamaktadır. Hem de bir işte çalıştıklarından dolayı İngilizceyi ana dili olarak konuşan insanlarla iletişime geçildiğinden dil de geliştirilmiş olur.


İngiltere'de indirimli dil okulları ve kampanyalarını nasıl öğrenebilriim ?

İngiltere'de indirimli dil okulları ve kampanyalarını nasıl öğrenebilriim ?

İngiltere dil okulları ve güncel kampanyaları hakkında bilgi almak için http://www.eduvizyon.com/ingiltere-indirimli-dil-okullari/ adresini ziyaret edebilir yada aşağıda ki telefon numaraları arayabilirsiniz.


ISTANBUL: 0 212 543 58 06

ANKARA : 0 312 999 70 76

BEŞİKTAŞ : 0 212 258 84 88


İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !