EC Londra Dil Okulu

16 yaş üstündeki herkesin eğitim alabileceği EC Londra Dil Okulu Londra’nın merkezinde yer almaktadır. Euston bölgesinde bulunan okul metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde olduğundan, öğrenciler Londra’nın tüm merkezlerine ulaşmakta sıkıntı yaşamazlar.

@admin' tarafından7 ay önce eklendi642

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı http://www.eduvizyon.com

EC London Dil Okulu Video

EC Londra, şehir merkezinde, Londra Euston metro istasyonunun karşı sokağında yer alır. İngiltere'nin meşhur Kings Cross metro istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. 1969 yılında kurulan okul binamız 2006 yılında tamamen yenilenmiş ve oldukça modern bir eğitim merkezi haline getirilmiştir.

EC Londra dil okulu hakkında

EC Londra dil okulu hakkında

Okulda 24 derslik bulunmakta olup, dersliklerin tamamı günümüz şartlarına uygun şekilde donatılmıştır. Bütün dersliklerde ücretsiz internet bulunmakta olup, okul içinde bilgisayar laboratuarı ve öğrenci dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bu sayede okul öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir niteliğe bürünmektedir.

EC Londra Dil Okulu’nda genel İngilizcenin dışında sınav programları olarak adlandırabileceğimiz IELTS, TOEFL ve Camridge eğitim programları da barındırmaktadır.

16 yaş üstü bütün öğrencileri kabul eden okulda 30 yaş üstündeki öğrenciler için özel sınıf oluşturulmaktadır. Bu sayede öğrenciler kendi yaşıtlarıyla aynı sınıfta yer alacağından iletişimleri de daha kuvvetli olacaktır.

EC Londra Dil Okulunu tercih eden öğrenciler konaklama modeli olarak aile yanı konaklamayı ve yurt tipi konaklamayı tercih edebilir. Bu iki konaklama modeli de özellikle yemek nedeniyle öğrenci açısından masraf yaratmayacağından çok fazla tercih edilmektedir.

EC Londra dil okulu fiyatları

EC Londra dil okulu fiyatları

EC Londra dil okulu fiyatları ve diğer londra dil okullarıhakkında daha fazla bilgi için 


ISTANBUL MERKEZ OFİS: 0 212 543 58 06

ANKARA OFİS: 0 312 999 70 76

BEŞİKTAŞ OFİS: 0 212 258 84 88


İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !